17.08.2021

10 Yıllık Serüvenimize Bolu'da, Yeni Ar-Ge Merkezimizde Devam Ediyoruz!

Kariyer
10 Yıllık Serüvenimize Bolu'da, Yeni Ar-Ge Merkezimizde Devam Ediyoruz!

Bolu’da yepyeni bir serüvene başladık. Yeni Ar-Ge merkezimizi hayata geçirdik. Gelişimimiz hız kesmeden sürüyor ve sürmeye de devam edecektir.

Kurulduğumuz günden bu yana, 10 yıl boyunca birçok başarılı işe imza atarak Serbay’ı günümüze kadar taşımayı başardık. Başından beri, her zaman daha fazlasını yapabileceğimizi biliyorduk. Hayallerimizin birçoğunu da bu 10 yıllık süreçte hayata geçirmeyi başardık.

Serbay her zaman ilkleri yapmayı hedeflemiş, bulunduğu şehirde ve bölgesinde sektörünün sürükleyen gücü olma sorumluluğunu hep üzerinde taşımıştır.

Geçirdiğimiz yıllar boyunca, çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Serbay Grubu’na ait birçok alt markanın ve Kod8 Yazılım Teknolojileri Ş̧irketi’nin kuruluşuna şahitlik ettik. Birçok hizmet, ürün ve proje ürettik. Yüzlerce müşteriye hizmet verdik.

2021 yılı ile birlikte 10 yıllık serüvenimize yepyeni bir sayfa açtık. Yeni Ar-Ge merkezimizi hayata geçirdik.

Bolu İzzet Baysal Üniversitesi bünyesinde Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer alan yeni Ar-Ge merkezimiz ile yenilikleri ve teknolojiyi sürekli takip ediyor olacağız.

Serbay ve Kod8 adlı markalarımızın ürettiği ürün ve projeleri katma değeri yüksek toplumumuza ve şirketlere daha faydalı hale getirebilmek için Ar-Ge Merkezimizde çalışmalarımızın ivmesini yükseltiyoruz. Yepyeni projeler için kollarımızı sıvıyor var olan projelerimizi iyileştirmek için var gücümüzle çalışacağımıza inanıyorum.

Ürettiğimiz projelerin derinliğini ve kalitesini arttırmak adına Bolu İzzet Baysal Üniversitesi bünyesinde akademik kadrodaki öğretim üyelerinin ve öğrencilerinin desteğiyle çalışmalarımızı her geçen gün arttıracağız.

Önümüzdeki yıllarda Ar-Ge harcamalarına ayırdığımız kaynak, toplam gelirlerin %27’sini oluştururken, çalışanların ise %51’inin Ar-Ge alanında çalışmasını planlamaktayız.

Tayyare Limanı dergimizin vesilesi ile, Ar-Ge merkezimizin tüm çalışma arkadaşlarıma ve tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Ar-Ge merkezimiz ile yepyeni serüvenlere ve yepyeni ufuklara…

Konuyla İlgili Makale ve Linkler

Tayyare Limanı Dergisi Ağustos Sayısı
https://www.tayyarelimani.com/dergi

Benzer Yazılar

“Hayalimiz dünyaya hizmet üretmek”
10.05.2022

“Hayalimiz dünyaya hizmet üretmek”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Düzce’den Serbay Dijital Reklam Ajansı oldu. Düzce ve Bolu’da faaliyet gösteren reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kreatif direktörü Özkan Gözütok’tan dinledik.

Bizi İleriye Taşıyacak Olan Tek Şey “Eğitim” Tam Olarak Bunun İçin ‘Serbay Akademi’ Var!
18.10.2021

Bizi İleriye Taşıyacak Olan Tek Şey “Eğitim” Tam Olarak Bunun İçin ‘Serbay Akademi’ Var!

Bizim Serbay Akademi’deki amacımız; Serbay’ın markalarına, çalışanlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına çeşitli eğitim ve etkinlikler düzenleyen tabiri caizse bir “okul” olmaktır.

30 Yaşında Z Kuşağı Olur Mu?
11.06.2021

30 Yaşında Z Kuşağı Olur Mu?

Dünya genelinde genç kuşaklar X, Y, Z kuşakları olarak adlandırılıyor. Matematik formülü gibi görünse de içerisinde birçok kriteri barındırıyor. Son yılların popüler sorularından biri. Sen hangi kuşaksın?