18.10.2021

Bizi İleriye Taşıyacak Olan Tek Şey “Eğitim” Tam Olarak Bunun İçin ‘Serbay Akademi’ Var!

Kariyer
Bizi İleriye Taşıyacak Olan Tek Şey “Eğitim” Tam Olarak Bunun İçin ‘Serbay Akademi’ Var!

Bizim Serbay Akademi’deki amacımız; Serbay’ın markalarına, çalışanlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına çeşitli eğitim ve etkinlikler düzenleyen tabiri caizse bir “okul” olmaktır.

2011 yılında bir yazılım firması olarak kurduğumuz Serbay’ın tam hizmet sunan ‘Dijital Reklam Ajansı’ olabilme yolcuğunun 11 yılına beraber şahitlik ettik. Uzunca bir yoğun çalışma ve isteğin sonucu olarak Serbay’ı çalışma arkadaşlarımızla birlikte günümüze kadar taşımayı başardık.

Kurulduğumuz günden bu yana amaçlarımız ve hayallerimiz için çok çalıştık. Birçoğunu da gerçekleştirebildik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.

İşte o hayallerimizden biri, bizi ileriye taşıyacak tek şey olan Serbay Akademi!

Bugüne kadar birçok proje ve marka oluşumunun içerisinde yer aldım. Hayatım boyunca beni en çok gururlandıran projelerimizin başında Serbay Akademi yer alıyor. Bundan daha fazla gurur duyacağımız bir proje ileride olur mu? Bilemiyorum.

2020 yılının Ekim ayında kurduğumuz Serbay Akademi’nin 1. yılında çeşitli alanlarda çeşitli kurumlarla birlikte eğitimler ve etkinlikler düzenledik. E-ticaret eğitimleri ve drone ehliyeti eğitimleri verdik. Bunları serbayakademi.com ’da bulabilirsiniz.

Bizim Serbay Akademi’deki amacımız; Serbay’ın markalarına, çalışanlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına çeşitli eğitim ve etkinlikler düzenleyen tabiri caizse bir “okul” olmaktır. Bünyesinde birçok eğitimin düzenlendiği, çeşitli alanlarda personeller yetiştirildiği, ulusal markaların yerelde bulunan küçük ve orta ölçekli kobilerlerle, öğrencilerle ve sektöre yeni atılmış arkadaşlarımızla buluşmasının sağlandığı bir okul olmasını istiyoruz.

Biliyoruz ki eğitim, her dönemde en büyük ihtiyacımız ve aynı zamanda bizi ileriye taşıyacak olan en önemli unsur olmuştur.

Yeni yılla birlikte Serbay Akademi’de ki çalışmalarımızı daha da hızlandıracağız ve yapacağımız eğitimlerin daha geniş kitlelere ulaşması için çalışıyor olacağız. İnancım o ki, Serbay Akademi gelecekte birçok insanın hayatına dokunmuş, onların hayatlarında önemli dönüm noktası olmuş bir okul olarak uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir.

Eğitim bugün olduğu gibi yarında ilk önceliklerimiz arasında yer alacaktır.

Cem Yılmaz’ın da dediği gibi “Eğitim Şart”

Konuyla İlgili Makale ve Linkler

Tayyare Limanı Dergisi Eylül-Ekim Sayısı
https://www.tayyarelimani.com/dergi

Benzer Yazılar

“Hayalimiz dünyaya hizmet üretmek”
10.05.2022

“Hayalimiz dünyaya hizmet üretmek”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Düzce’den Serbay Dijital Reklam Ajansı oldu. Düzce ve Bolu’da faaliyet gösteren reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kreatif direktörü Özkan Gözütok’tan dinledik.

10 Yıllık Serüvenimize Bolu'da, Yeni Ar-Ge Merkezimizde Devam Ediyoruz!
17.08.2021

10 Yıllık Serüvenimize Bolu'da, Yeni Ar-Ge Merkezimizde Devam Ediyoruz!

Bolu’da yepyeni bir serüvene başladık. Yeni Ar-Ge merkezimizi hayata geçirdik. Gelişimimiz hız kesmeden sürüyor ve sürmeye de devam edecektir.

30 Yaşında Z Kuşağı Olur Mu?
11.06.2021

30 Yaşında Z Kuşağı Olur Mu?

Dünya genelinde genç kuşaklar X, Y, Z kuşakları olarak adlandırılıyor. Matematik formülü gibi görünse de içerisinde birçok kriteri barındırıyor. Son yılların popüler sorularından biri. Sen hangi kuşaksın?