26.01.2021

Tayyare Limanı 2011-2020 Sürdürülebilirlik Raporu Mesajım

Marka
Tayyare Limanı 2011-2020 Sürdürülebilirlik Raporu Mesajım

10 yıllık sürecimizin sürdürdürebilirlik raporunu ilkini sizlere sunuyoruz.

Değerli Paydaşlarımız,

Kurulduğumuz günden bu yana, 10 yıl boyunca birçok başarılı işe imza atarak Serbay’ı günümüze kadar taşımayı başardık. Başından beri, her zaman daha fazlasını yapabileceğimizi biliyorduk. Hayallerimizin bir çoğunu da bu 10 yıllık süreçte hayata geçirmeyi başardık.

Serbay her zaman ilkleri yapmayı hedeflemiş, bulunduğu şehirde ve bölgesinde sektörünün sürükleyen gücü olma sorumluluğunu hep üzerinde taşımıştır.

Geçirdiğimiz yıllar boyunca, çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Serbay Grubu’na ait birçok alt markanın ve Kod8 Yazılım Teknolojileri şirketinin kuruluşuna şahitlik ettik.

Şirketimiz bugün gayet verimli çalışıyor, ancak onu daha şeffaf ve daha hesap verilebilir hale getirebileceğimizi düşünüyoruz. Sürdürülebilir ve geleceğe yönelik oluşturduğumuz marka mimarimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2018’de Serbay Grubu ve Kod8 Grubu’nu aynı çatı altında topladık ve bulundukları ofise ‘’Tayyare Limanı’’ ismini vererek yepyeni bir serüvene başlamış olduk. Bu serüvenle birlikte kurumsallaşma ve sürdürebilir şirketler ve markalar yaratma gayreti içerisindeki çabamız her geçen gün artmakta ve olgunlaşmaktadır. Bu kapsamda 10 yıllık sürecimizin sürdürdürebilirlik raporunu ilkini sizlere sunuyoruz.

Yeni gelecekte Serbay Grubu ve Kod8 Grubu markalarını bulundukları sektör ve alanlarda sadece ülkemizde değil yurtdışında da hedeflerine emin adımlarla ilerlemesi için elimizden gelenin hep daha fazlasını yapma gayreti içerisinde olacağız.

Tayyare Limanı’nın kuruluşunda da dediğim gibi. Tayyare Limanı’nın önünde uzun yıllar var; bizim de anlatacağımız uzun hikayeler…

 

**Bu yazı Özkan Gözütok tarafından Tayyare Limanı 2011-2021 Sürdürülebilirlik Raporu için hazırlanmıştır.

Konuyla İlgili Makale ve Linkler

  1. Tayyare Limanı 2011-2021 Sürdürülebilirlik Raporu
    https://www.tayyarelimani.com/hakkinda/surdurulebilirlik-raporlari

Benzer Yazılar

Marka Doğulmaz Marka Olunur!
8.04.2022

Marka Doğulmaz Marka Olunur!

Herkesin hayalidir marka olmak. Sizce Marka Doğulur Mu? Marka Olunur mu?

Sürdürülebilir Şirketlerin Başarı Anahtarı: Kurumsallaşma!
28.02.2022

Sürdürülebilir Şirketlerin Başarı Anahtarı: Kurumsallaşma!

Eğer kurduğunuz şirketin 5 ile 10 yıl arasında batmasını istemiyorsanız “sürdürülebilirlik" ve “kurumsal yönetim anlayışı” önceliklerinizin en başında gelmelidir.

Tayyare Limanı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu
2.02.2022

Tayyare Limanı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu

2021 Yılı Tayyare Limanı Sürdürülebilirlik Raporu Mesajım