2.02.2022

Tayyare Limanı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu

Marka
Tayyare Limanı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu

2021 Yılı Tayyare Limanı Sürdürülebilirlik Raporu Mesajım

Değerli Paydaşlarımız,

Tayyare Limanı Grubu olarak; “Bir şey yapılmayı hakkediyorsa, daha iyi yapılmayıda hak ediyordur” mottosuyla geçirdiğimiz 11 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Her zaman daha iyisi olabilir bilinciyle her geçen yıl tüm ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışıyor, bölgesinde güçlü ülkesine ve dünyasına faydalı şirket olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2020 yılı sonunda sizlerle ilkini paylaştığımız sürdürülebilirlik raporumuzun bu yıl ikincisini paylaşıyoruz. Her geçen yıl “Sürdürülebilirlik” ve “Kurumsal Yönetim” konuları şirketimizde olgunlaşıyor ve biz de daha şeffaf bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

Serbay her zaman ilkleri yapmayı hedeflemiş, bulunduğu şehirde ve bölgesinde sektörünün sürükleyen gücü olma sorumluluğunu hep üzerinde taşıyarak her geçen yıl büyüyerek devam etmiştir. 2021 yılı da bizim için yine ilklerin yılı olmuştur.

Beni en çok heyecanlandıran, Serbay ve grup şirketlerimiz var olduğu sürece devamlılığının sağlanmasını temenni ettiğim “Tayyare Limanı Dergisi” ve “Serbay Akademi”yi hayata geçirdik. Her ay dijital dergi olarak yayınladığımız dergimizde bizim ve topluluğumuzun adına yeni haberleri, gelişmeleri ve sektörümüzün dinamikleriyle ilgili birçok faydalı içeriği bulabilirsiniz. Dergimiz için emek veren tüm ekibimi canı gönüden kutluyor ve teşekkür ediyorum.

Serbay Akademi ise bu yılki en önemli kilometre taşlarımız arasında yer almakta olup hemen meyvelerini vermeye başlamıştır. 2022 yılında da eğitim ve eğitmen yelpazemizi genişleterek herkes için eğitimi kolay kılma hedefi içerisinde olmak istiyoruz.

2021 bizim için her departmanda, her alanda dolu dolu faydalı bir yıl oldu. Bu yıl bizi heyecanlandıran en önemli konulardan bir diğeri ise Bolu Teknokent’te açtığımız Ar-Ge Merkezi’miz olmuştur. Amacımız insanlar ve işletmeler için katma değeri yüksek yazılımlar ile çalışma hayatımızı kolaylaştırmaktır.

Sadece bölgemizde değil ülkemizde ve dünyada Serbay’ı ve topluluk markalarımızı en üst noktaya taşımak dileğiyle… 2022 yılının grubumuz ve iş ortaklarımız için sağlıklıklı ve başarılı bir yıl olmasını diliyorum.

 

**Bu yazı Özkan Gözütok tarafından Tayyare Limanı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu için hazırlanmıştır.

Konuyla İlgili Makale ve Linkler

  1. Tayyare Limanı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu
    https://www.tayyarelimani.com/hakkinda/surdurulebilirlik-raporlari

Benzer Yazılar

Marka Doğulmaz Marka Olunur!
8.04.2022

Marka Doğulmaz Marka Olunur!

Herkesin hayalidir marka olmak. Sizce Marka Doğulur Mu? Marka Olunur mu?

Sürdürülebilir Şirketlerin Başarı Anahtarı: Kurumsallaşma!
28.02.2022

Sürdürülebilir Şirketlerin Başarı Anahtarı: Kurumsallaşma!

Eğer kurduğunuz şirketin 5 ile 10 yıl arasında batmasını istemiyorsanız “sürdürülebilirlik" ve “kurumsal yönetim anlayışı” önceliklerinizin en başında gelmelidir.

Tayyare Limanı 2011-2020 Sürdürülebilirlik Raporu Mesajım
26.01.2021

Tayyare Limanı 2011-2020 Sürdürülebilirlik Raporu Mesajım

10 yıllık sürecimizin sürdürdürebilirlik raporunu ilkini sizlere sunuyoruz.